• Rufen Sie uns an: +49 (0) 2421 - 69 09 10 | Schicken Sie uns eine E-Mail: info@weyer-gruppe.com

Maschinenbauingenieur (m/w/d) (Projektant br. Mechanicznej – Aparaty i Urządzenia, Orurowanie), Puławy

Wir suchen Sie! Bewerben Sie sich!

Od ponad 40-stu lat grupa weyer świadczy usługi inżynierskie i konsultingowe dla klientów z branży chemicznej, rafineryjnej, petrochemicznej, farmaceutycznej oraz energetyce. Swoją aktywność koncentrujemy szczególnie na początkowych etapach realizacji inwestycji, które wymagają ogromnego zaangażowania oraz integracji wielu dyscyplin projektowych.

Aktualnie działalność prowadzimy w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W naszych biurach zlokalizowanych w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Polsce i w Holandii, zatrudniamy ponad 160 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko

Projektant br. Mechanicznej
(Aparaty i Urządzenia, Orurowanie)
Miejsce pracy: Puławy (woj. lubelskie)

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej i odbiorowej
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektu
  • uzgodnienia międzybranżowe, współpraca z projektantami innych branż
  • wykonywanie projektów wykonawczych instalacji rurociągowych
  • obliczenia wytrzymałościowe aparatów i rurociągów
  • wykonywanie dokumentacji aparatów i rurociągów
  • sporządzanie przedmiarów oraz pełnienie nadzoru autorskiego
  • uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów
  • kontakt z klientami, sporządzanie ofert
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe mechaniczne
  • min 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta lub podobnym
  • znajomość aktualnych norm i przepisów (PED, WUDT, PN-EN, ISO, API, ASME)
  • biegła obsługa komputera, w tym programy AutoCAD 3D i oprogramowania zawodowego (mile widziana znajomość pakietu Autodesk Plant Design Suite)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny
  • dynamizm, kreatywność i optymizm w działaniu

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie inżyniersko-konsultingowej, umowę o pracę na pełny etat, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, osiągnięć oraz zaangażowania.

W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV, list motywacyjny oraz informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu podstawowym i możliwym terminie rozpoczęcia pracy na adres email a.kedziora@weyer-group.com lub poniższy adres korespondencyjny:

Weyer Polska Sp. z o.o.
Tel. (+48) 78 458 05 56

Registry address
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8/8
Puławy 24-110

Office address
Ul. Zielona 19
Puławy 24-100

Datenschutzeinstellungen

Aus Performance- und Sicherheitsgründen verwenden wir Cloudflare.

Klicken Sie hier, um den Tracking-Code von Google Analytics zu aktivieren/deaktivieren.

Klicken Sie hier, um Google Maps zu aktivieren/deaktivieren.

Klicken Sie hier, um Videoeinbettungen zu aktivieren/deaktivieren.